​ІнфоКЛУБ-Діалог №1 у Львові (VI-2018). РЕЗЮМЕ. Плани на майбутнє

9 червня 2018 р. БО ‘Благодійний Фонд Зелені Ініціативи’ провів зустріч ІнфоКЛУБу-Діалог на тему "ЖИТЛО".

Формат заходу виявився досить ВДАЛИМ: сформовано КЛУБ однодумців (людей які зацікавлені такою АКТУАЛЬНОЮ тематикою), надано необхідну ІНФОрмацію (конкретизована подача КОМПЛЕКСНОГО підходу) через ДІАЛОГ з відповідними фахівцями (оскільки це не була система ‘сухої начитки’ чи статичної реклами своїх послуг - матеріалів - технологій).

Під час Доповідей (особливо за рахунок відповідних Блоків питань - обговорень після них) було розкрито ОСНОВНІ моменти:

(1) Людство щорічно споживає РЕСУРСІВ в рази більше ніж планета Земля може відновити, а це постійний ріст тарифів, системне здорожчання життя (зубожіння населення) та відміна всякого роду соціальних виплат (субсидій).

Немає коштів - немає комунальних послуг. Якщо навіть коштів достатньо - відсутня гарантія отримання якісного продукту та  його безперебійна подача.

Особливо актуальною тема споживання РЕСУРСІВ є саме для України, адже наші будівлі в 10 разів ЕНЕРГОзатратніші за європейські стандарти. Тому єдиний вихід - суттєве зменшення (в рази) побутового РЕСУРСОспоживання.

Дехто задумується не лише про зменшення РЕСУРСОспоживання, а й навіть продумує аспект повної АВТОНОМНОСТІ свого житла (з чітким аналізом основних тенденцій майбутнього).

(2) Таке НАДспоживання погіршує екологічну ситуацію, а вимушене ‘полювання за дешевизною’ (шкідливі й небезпечні матеріали, технології, наповнення, якими ми самі ж заполонили власне житло) робить його токсичним.

Це все ‘вертається’ нам хронічними хворобами, поганим самопочуттям (повітря в середині помешкань в 5 раз забрудненіше та в 9  раз токсичніше за зовнішнє) та дискомфортом проживання.

(3) На ринку представлено безліч фахівців, житла, матеріалів, технологій ОДНАК з однією спільною ПРОБЛЕМОЮ - відсутністю КОМПЛЕКСНОГО бачення.

В результаті цього, ми маємо значні витрати коштів, часу та нервів, а бажаного результату НЕ досягнуто. Житло й надалі залишається небезпечним (з шкідливим впливом на людину та повним дискомфортом проживання) та НАДрозтратним (звідси й такі ‘космічні’ комунальні рахунки).

(4) Неякісне утеплення житла без системного розуміння суті дії ВСІХ теплових потоків призводить до того, що ми контролюємо ТІЛЬКИ 10% всіх ЕНЕРГОвтрат - звідси й 10-кратне НАДспоживання українських будівель.

(5) Житло (вибір, проектування, будівництво, реконструкція - модернізація, ремонт, експлуатація) та підбір ВСІХ інженерних систем (в тому числі й відновлювальних) вимагають СИСТЕМНОГО та КОМПЛЕКСНОГО фахового підходу.

(6) НЕрозуміння чи НЕхтування описаних проблем ніяк не звільняє Вас від проблем, що існують (чи будуть виникати при подальшій експлуатації Вашого житла).

(7) Те, що якісне житло (відповідні необхідні оптимальні рішення) є НЕдоступними для більшості населення - хибний СТЕРЕОТИП, який ми повністю РОЗВІЯЛИ практичним аналізом та дієвими пропозиціями.

Потрібно лише змінити свій МЕНТАЛІТЕТ (чекати поки ХТОСЬ це зробить за Вас чи непоборна віра в ХАЛЯВУ) та САМОМУ докласти потрібних ЗУСИЛЬ в досягненні необхідного РЕЗУЛЬТАТУ.

Саме завдяки нашому ІнфоКЛУБу-Діалог ми презентували реальні варіанти вирішення основних проблем, які не лише комплексні та дієві, а ще й доступні для більшості населення України.

Якщо Ви були присутні на нашому заході (а якщо лише зараз долучилися, тоді спершу ознайомтеся з суттю проведеного ІнфоКЛУБу-Діалог), то можете в даній формі залишити свої враження, подати власні ідеї чи вказати теми, які б Ви хотіли почути на наших наступних аналогічних заходах:

Фотозвіт проведення нашого ІнфоКЛУБу-Діалог 9 червня 2018 року у Львові:

34984273 213258336132722 3992720190998577152 o
« 1 of 40 »

Якщо Вас зацікавила дана ТЕМАТИКА - запрошуємо на ‘ЕОД старт’.

>