Якщо людина важко захворіла, то спочатку проводиться повне обслідування (діагностика), а вже потім, на основі результатів, визначається специфіка лікування.

         Так само й з житлом – всі недоліки та проблеми, ‘закладені’ ще при проектуванні-будівництві, під час подальшої експлуатації ‘вилазять назовні’ і ‘лікуються’ (виправляються по мірі можливості чи економічної доцільності) тільки на основі комплексного РЕСУРСОаудиту (діагностики), або ‘по-тихому’ комусь це проблемне житло продається.

            Логічно уникати цих бід ‘на старті’, одразу будуючи (купуючи) житло ‘здоровим’, комфортним та ощадним, щоб потім роками не розплачуватись своїм здоров’ям та значними грошовими втратами.

        Хто краще може допомогти розібратися в усіх тонкощах за тих, хто практично проводить комплексні РЕСУРСОаудити (діагностику), розробляє й реалізує плани необхідних змін-реконструкцій (‘лікування’) чи одразу проектує-будує якісне житло???

             Тому,  презентуємо  Вам  відповідну  брошуру,  на  розповсюдження  якої  отримали  погодження  в  своїх партнерів (які, на нашу думку, відповідають попереднім заявленим 3-м комплексно-фаховим критеріям). Ці 4-ри листки не зроблять з Вас будівельників, однак дадуть цілісну картину основних параметрів світового тренду вимог до житлового будівництва.

              В нас пішло дуже багато зусиль на те,  щоб вмовити партнерів дозволити поширення даної АНАЛІТИКИ  (бо це результат їх багаторічної професійної практичної роботи та, на даний момент, ми не знайшли кращої концентрації інформації при такому стислому об’ємі).

              Також ми, своїми силами, попередньо протестували дану брошуру серед будівельників, майстрів, інженерів, забудовників, маклерів, інвесторів, тощо. 90% викладеної інформації ними просто не береться до уваги (або просто не розуміється). Тоді постає питання, що ж тоді вони Вам продають-будують???

              Тому або ЧИТАЙТЕ-ВДУМУЙТЕСЯ, або РОЗПЛАЧУЙТЕСЯ:

>