Постійний ріст ресурсів, ‘ненажерлива комуналка’ – люди, нарешті, зрозуміли, що утеплення житла це вже не дань ‘моді’, а умова ощадного й комфортного проживання.

       Та часто буває, що вклавши значні суми, ми не отримуємо бажаного ефекту та ще й створюємо додаткові біди: дискомфорт проживання та шкідливий вплив на здоров’я мешканців.

       А все тому, що так звані ‘фахівці’ не враховують простих законів фізики. Існує 4 види теплових потоків (втрат тепла чи отримання надлишкового), а в нас враховують дію (і то частково) лише ОДНОГО! Який тоді результат можна очікувати???

       Ми не збираємося робити з Вас фахівців, але основні аспекти Ви повинні розуміти. Для цього ми й зробили це відео максимально спрощеної подачі.

      Житло – система взаємопов’язаних чинників, де нехтування хоча б одним з яких призводить до отримання зовсім іншого житла ніж очікували. В нас вийшло 17 технологічних параметрів, які необхідно комплексно й зважено враховувати при будівництві (якщо бажаєте ознайомитися – подаємо посилання на відповідний матеріал нашого сайту).

      Якщо  хочете  отримати  ці  рішення  ‘в  комплекті’  з  доступністю  житла  –  для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок про ‘ЕОД житло’.

>