Надмірно споживаючи енергоресурси, людина стимулює їх виробництво ‘будь-якою ціною’, що в результаті негативно впливає на екологію (забруднення повітря, води, грунту, тощо). А якщо додати постійний ріст матеріального споживання – наше життя стає таким самим штучним та токсичним як і те, з чого роблять ці, так звані, ‘блага’.

       Тому власна домівка має бути місцем, де можна ‘сховатися’ від всіх бід, тим більше, що основну частину свого часу ми проводимо в приміщенні. Та от сумний факт – згідно наукових досліджень рівень токсичності й забрудненості в приміщенні в декілька разів ВИЩИЙ ніж ззовні.

       Але чому так? Все тому, що найперше що нас цікавить – це вартість, а який вплив на здоров’я (екологічність) та життя людини має той чи інший матеріал, товар чи технологія - в останню чергу (якщо ми взагалі над цим задумуємось).

       В результаті чого:

              - ми будуємо небезпечне житло (використовуючи шкідливі матеріали та непродумані технології які постійно матимуть негативний вплив на нас);

           - в подальшому ми це ‘доповнюємо’ при благоустрої-ремонті помешкання (токсичні складові матеріалів, лаків, фарб з аналогічною довготривалою дією);

            - і як ‘контрольний постріл в себе’ - обставляємо меблями, технікою, килимами тощо сумнівної якості та убивчого складу.

       Ви можете сказати, що існує мало фахівців, які комплексно можуть допомогти уникнути цих небезпек, та вся існуюча промисловість, будівельна галузь не зацікавлена (чи не спроможна) випускати нешкідливі та доступні рішення – і Ви будете праві.

       Все тому, що немає ПОПИТУ на ‘здорові’ матеріали, технології, техніку, культуру тощо (відповідно ніхто не готує потрібних фахівців, не формуються виробничі потужності, не ведеться 'здорове' житлове будівництво).

      Бізнес, звісно, несе свою значну долю відповідальності за дану критичну ситуацію, та його завдання ЗАРОБЛЯТИ (насичуючи реальний і сталий ПОПИТ своєю конкурентоспроможною ПРОПОЗИЦІЄЮ).

      Тому все у Ваших руках. Створіть гостру потребу в ‘здоровому’ й ощадному житлі, виробіть культуру життя й споживання, ігноруйте те, що Вас робить хворим чи навіть вбиває... Забезпечивши масовий інтерес в якісному та здоровому, ми змусимо еволюційно переформуватися весь ринок виробництва, будівництва, технологій, матеріалів, спеціалістів, тощо.

>