Суть Програми та основоположні дані-вимоги

Тематики ‘Здорового дому‘ та ‘Оптимального РЕСУРСОспоживання’ ми вже розкрили на своєму сайті (21 публікація в розділі ‘Тематична інформація’), тому, тепер черга за практичною реалізацією всіх описаних аспектів, причому з максимальною доступністю, для максимально широкого кола людей (які не є будівельниками та для тих, хто має обмежений час та фінансовий бюджет).

Отримати таке житло можна 4-ма шляхами:

- реконструювати (по можливості) існуюче житло;

- задля досягнення більшої доступності збудувати дане житло разом з ‘однодумцями’;

- створити власне індивідуальне;

- придбати вже збудоване, однак, наразі, це чисто теоретичний варіант, адже його просто не існує, оскільки забудовники не зацікавлені (й часто просто технологічно не спроможні) в його масовому будівництві … простіше будувати дешеве, але низькоякісне житло.

Тому першим завданням ЕОД Програми є створення Кола однодумців (ЕОД суспільства) – людей, які зацікавлені в практичних знаннях тематики та фахівців, що можуть зробити свій внесок в інформаційний розвиток. Людей, які хочуть докорінних змін свого життя та готові до практичних дій.

Без чіткого алгоритму будівництва такого житла (ЕОД технології) неможливо досягти масового розповсюдження. Тому на цьому етапі ми хочемо подати максимум технічної інформації, що дозволяла б кожному охочому збудувати дане житло.

Нам необхідно зробити здорове, якісне, ощадне житло (яке однозначно буде дорожчим за класичну теперішню масову забудову) доступним. Таке завдання ми поставили нашим вітчизняним комплексним фахівцям. В результаті отримали Систему (ЕОД клуб), суть якої полягає в Клубному будівництві зблокованого 1-2-3-4 кімнатного компактного житла, площею від 25м2 до 75+м2 для 4-6-8-10-12 сімей на типових приміських ділянках в 6-9 сот.

Якісне житло зробити доступним можна лише одним шляхом - методом самоорганізації. Клубне будівництво – це не лише схема здешевлення житла без втрати суті-якості, а також і повна ГАРАНТІЯ вкладень, ВИБІР всіх деталей (розміщення, ділянка, проект, технології, дизайн, бюджет, тощо) та КОНТРОЛЬ їх реалізації.

Для кращого наочного прикладу, ми, в підблоці ЕОД аналіз, візьмемо найбільш доступний сімейний проект №9 ‘Opima’ (3-кімнатний, площею 60,2м2) та його ‘антресольну модернізацію’ проект №10 ‘Optima-A’ (4-кімнатний, площею 73,2м2). ‘Спроектуємо’ та повністю дослідимо (бюджети-вартості отримання-будівництва та утримання- ‘комуналки’, технології, матеріали, порівняння, тощо) їх в розрізі виконання по трьох категоріях:

(1) ‘Класичний’ – за аналогом існуючого масового будівництва;

(2) ‘ЕОД-мінімум’ – найбільш дешевший варіант екологічно-ощадного житла, згідно основних параметрів;

(3) ‘ЕОД-оптимальний’ – так, як воно повинно бути (на нашу думку).

Якщо Ви володієте доступним бюджетом, можна реалізовувати й власні проекти (ЕОД приватне), опираючись на Суть ЕОД житла та маючи ЕОД технології.

По мірі отримання-розробки відповідної інформації (аналітики, проектів-креслень, візуалізації, опису Схеми) ми будемо розміщувати її для загального доступу на нашому сайті в розділі ЕОД житло та на нашій сторінці в Фейсбуці. Далі – все залежить лише від Вас.

ОСНОВНІ ІНФОРМАЦІЙНІ МОМЕНТИ


ПРОГРАМА 'ЕОД ЖИТЛО'

коротко про головне

ЯК ОБРАТИ?

якісне житло

ЕОД ЖИТЛО

попередні характеристики 12 проектів

ВАШ ЕКОЛОГІЧНИЙ, ОЩАДНИЙ ТА ДОСТУПНИЙ ДІМ

технологічні параметри ЕОД житла

СХЕМА ЕОД ЖИТЛА

як створити та збудувати свій Клуб (житловий міні-комплекс)

'ФОКУСИ З УТЕПЛЕННЯМ'

або 'гроші на вітер'

ЯК УТЕПЛИТИСЬ

щоб не вбитись

ЕКОЖИТЛО

маркетингова 'пастка'

ЕВОЛЮЦІЯ ПОНЯТТЯ 'ЖИТЛО"

що чекає Україну?

ДОЇДАЮЧИ ЗЕМЛЮ

або ЕОД резюме

ЕКООЩАДНЕ ЖИТЛО

вчимося заробляти ГРОШІ

ПРАВДИВИЙ ДІМ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

основні параметри ЕОД житла

>