(Серія публікацій 'ЕОД_аудит')

ЕОД аудит. Самостійно аналізуємо своє житло

Всі хочуть щоб їхнє житло було Безпечним, Здоровим, Комфортним, Ощадним, Доступним – інакше НАВІЩО воно тоді потрібне?

Обрати з існуючого для придбання, правильно збудувати нове чи якісно реконструювати існуюче - для цього й створено ЕОД аудит (визначення відповідності об’єкту аналізу параметрам Екологічності, Ощадності, Доступності).

Комплексний РЕСУРСОаудит житла – це фахова послуга, яка, звісно (як не дивно), коштує грошей (для багатьох - не малих). Якщо врахувати наш менталітет, стає зрозуміло чому багато людей нехтують комплексним РЕСУРСОаудитом (не розуміють наслідки чи просто ще не звикли до світової практики платити за інформацію/послуги).

Ці всі моменти добре видно на основі РЕСУРСОаудитів ‘по факту'. Коли почалися проблеми й люди не знають що з тим всім робити - лише ТОДІ звертаються за відповідними допомогою–послугою. Та часто тоді вже занадто пізно, оскільки більшість негараздів можна було уникнути на початковій стадії (вибору, пошуку, проектування, будівництва, ремонту, тощо) чи просто відмовитися від певного варіанту-об’єкту.

Тому ми вирішили допомогти (звісно безкоштовно) – подаємо 5-ть схематичних картинок, завдяки яким Ви самостійно зможете провести свій власний ЕОД аудит (житла, ділянки, проекту, технологій, систем, тощо). Це, звичайно, не замінить комплексний фаховий аналіз, але ЗВІСНО набагато краще ніж НІЧОГО.

Спочатку осмисліть основні параметри якісного житла (настільки воно відповідає Вашим баченням й потребам) й порівняйте з тим що маєте/аналізуєте.

Якщо Вас зацікавила дана тематика, просимо в наш світ Екологічного, Ощадного, Доступного житла.

>