(Серія публікацій 'ЕОД ремонт')

Ремонт Вашого житла. РЕЗЮМЕ

Житло має бути Безпечним для людини та навколишнього середовища, Здоровим й Комфортним для проживання, Ощадним (отримання, обслуговування, утримання), фінансово та технологічно Доступним!

Таким воно робиться в декілька етапів: Ідея / Аналіз - Планування / Будівництво / РЕМОНТ!

Саме РЕМОНТ є завершальною ланкою: він може звести нанівець навіть найбільш якісно сплановане житло, або Комплексним підходом навіть оживити НЕпродумано збудоване.

РЕМОНТ це не просто внутрішній благоустрій - це всі інженерні системи / дизайн та планування / вибір всіх матеріалів оздоблення та безпосередні роботи / всі устаткування, побутова техніка / меблі, елементи декору-інтер’єру, рослини, тощо.

Все що Ви сплануєте чи безпосередньо внесете в своє житло матиме постійний (негативний / нейтральний / позитивний) вплив на Ваше здоров’я-кошти-конструкцію помешкання.

Перш ніж приступати до планування РЕМОНТУ Вашого житла, важливо спочатку провести свого роду Аудит існуючого стану, тобто визначити як і настільки вже реалізовані основні Критерії якісного житла.

РЕМОНТ повинен буде підсилити всі позитивні наявні моменти, максимально нейтралізувати всі виявлені проблеми та не створити нові.

Відповідно, розглядати-аналізувати його потрібно в розрізі 3-х векторів: Безпечність / Здоров’я та Комфорт / Ощадність та Доступність. Вони є доповненням один одного - так простіше ВСЕ чітко врахувати, щоб потім розробити Комплексний підхід враховуючи їх взаємопов’язану дію.

Інженерні системи, устаткування-техніка, матеріали, оздоблювальні роботи, меблі, рослини, тощо, матимуть на Вас та на конструкцію Вашого житла постійний хімічний / біологічний / фізіологічний / механічний / психологічний / функціональний / економічний вплив. Врахування цих аспектів забезпечить Безпечність Вашого РЕМОНТУ / житла в цілому.

Щоб Ваше житло після ремонту забезпечувало Вам Здоров’я та Комфорт проживання, необхідно чітко врахувати ряд важливих моментів-чинників:

(1) повітря (постійне системне виведення ‘відпрацьованого’ та подача ‘свіжого’);

(2) вода (контроль якості - як питтєвої так і ‘технічної’);

(3) температура (але не повітря в житлі, а сприйняття людиною);

(4) вологість (тільки природний рівень);

(5) сонячне випромінювання (в частині дії всіх 3-х спектрів);

(6) тиша (аспект відокремленості й звукоізоляції);

(7) навколишнє середовище / орієнтація по сторонах світу (оскільки цей пункт має прямий вплив на дію всіх попередніх).

Ощадність та Доступність вирішується багатовекторним підходом:

(1) Холодний раціоналізм та максимальний функціоналізм.

(2) Комплексні планування й підхід.

(3) Платна інформація (консультації).

(4) Система часово-сезонно-зонального зваженого споживання.

(5) Конструкція житла та всіх інженерних систем згідно РЕСУРСОощадності / ефективності / незалежності.

(6) Культура побутового ощадного РЕСУРСОспоживання.

(7) Простота (роботи, використання, ремонту, тощо).

(8) Активна позиція (формування кола однодумців).

Дія-вплив цих всіх факторів більш детально описана в наших попередніх публікаціях даного інформаційного підблоку.

На ринку представлено безліч матеріалів / технологій / устаткувань / тощо, причому вони досить динамічно змінюються-модернізуються, тому ми не робимо наголос на їх конкретизації. Також кожне житло є чітко індивідуальним, а тому вимагає й такого самого підходу (головне щоб було комплексне бачення).

Саме тому наша ціль - дати Вам загальне бачення основної суті РЕМОНТУ, що забезпечить Вас можливістю обрати саме те, що є найбільш оптимальним саме для Вас.

Звісно, це вимагатиме від Вас потребу вникнути у всі пропоновані Вам варіанти, будуть певні дискусії з відповідними виробниками / продавцями / виконавцями (оскільки їх не цікавить комплексність вирішення Ваших потреб, їхнє завдання - продати Вам їхній вузькопрофільний продукт).

Такий РЕМОНТ значно складніший для споживача ніж ‘класичний’, більш затратний (в грошовому та часовому аспектах), але ж жити потім в Вашому житлі саме Вам.

Однак, нехтування вищеописаних моментів (чи проста лінь ‘перенапружуватися’) ніяк не відмінить їх дію-вплив на Ваше здоров’я та гаманець при подальшій експлуатації. І претензій щодо негативного загального результату Ви не зможете висунути вузькопрофільним фахівцям (оскільки вони чітко своє продали / змонтували / зробили, а далі то вже не їх проблема).

Бажаєте щоб Ваше житло було Безпечним / Здоровим й Комфортним / Ощадним та Доступним - запрошуємо на ‘ЕОД старт’.

>