Продовжуємо ‘сімейну’ серію своїм 9-тим з 12-ти проектів серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла. Затишна вітальня-кухня - 24,3м2, відокремлені спальня на 11,1м2 та дитяча площею 15,6м2, компактний санвузол з душовою - 5,0м2 та місткий хол - 2,6м2, плюс, на вибір, площі в 1,6м2 – кладова чи ще один санвузол і, звісно, – технічна можливість для каміна.

     Найбільш компактне житло – закритий комплекс всього на 4 родини. Звісно, всі атрибути ‘природності’ – відгороджені власні палісадники з мангалами, криті тераси для сушки білизни чи відпочинку.

       Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

    І, обов’язково, жорсткі вимоги до екологічності й комфортності проживання та комплексний підхід щодо РЕСУРСОспоживання (мінімізація платежів). Та основне - якісне (‘здорове’ та ощадне) житло зробити доступним, це і є основним вектором серії наших проектів. Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти, попередні матеріали-публікації знайдете на нашому сайті. Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>