Розпочинаємо серію ‘сімейних’ проектів. В цьому 8-му з 12-ти проектів серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла отримуємо 15,0м2 шляхом перенесення спальні на другий рівень (антресоль). Кімнату ж на першому рівні - 12,4м2 можна використати під дитячу. Простора вітальня-кухня на 27,7м2 з помічною кладовою - 1,8м2, компактний санвузол з душовою на 5,3м2 та місткий хол площею 2,6м2 – все так само затишно як і в попередньому проекті. В даному випадку камін (який можна встановити), може додатково обігрівати все житло (а це не тільки значне заощадження, а й позитивний вплив на мешканців).

      Закритий комплекс тільки на 6 сімей, а всередині три відпочинкові майданчики. Плюс це житло ‘на природі’, тому в кожного власні відгороджені прикотеджні палісадники з мангалами, а також криті тераси – для відпочинку або щоб висушити білизну.

       Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

    І, обов’язково, жорсткі вимоги до екологічності й комфортності проживання та комплексний підхід щодо РЕСУРСОспоживання (мінімізація платежів). Та основне - якісне (‘здорове’ та ощадне) житло зробити доступним, це і є основним вектором серії наших проектів. Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти, попередні матеріали-публікації знайдете на нашому сайті. Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>