Подаємо ще один варіант 50м2 ‘на природі’. 7-ий проект з 12-ти, серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла, де всі переваги приміського життя можна розділити в більш комфортному Клубі (тепер вже на 6 учасників).

    Стандартна спальня - 12,4м2, простора вітальня-кухня - 27,7м2 з помічною кладовою - 1,8м2, компактний санвузол з душовою на 5,3м2 та місткий хол - 2,6м2. При бажанні - встановлюємо камін – і Вам позаздрять всі ‘міські’ друзі.

      Відпочити на власній терасі (чи висушити білизну), посмажити шашличок на своєму мангалі, висадити деревце на відгородженому палісаднику чи провести час з сусідами на одній з трьох загальних відпочинкових зон комплексу – все за Вашим бажанням. І це все на свіжому повітрі та комфортній тиші (враховуючи закритість Клубу).

      Житло, яке не псує здоров’я (а забезпечує комфортне проживання з користю для людини) та нерви (мінімізація ‘комуналки’ в 3-х напрямках).

       Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

      Як зробити якісне  (‘здорове’ та ощадне)  житло  доступним  –  основний вектор  серії  наших  проектів.   Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти та попередні матеріали-публікації Ви знайдете на нашому сайті. Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>