Як з одиниці отримати чотири? Беремо попереднє 1-кім. житло й ‘додаємо’ антресоль та отримуємо вже 2-рівневе й 2-зональне помешкання.

     Це 6-ий проект з 12-ти серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла, де в найбільш затребуваний формат 1-кім. квартири (який ми трансформували в котедж ‘на природі’), ми розмістили другий рівень для розділення зон відпочинку та сну.

     Власна тераса (вхід та місце для відпочинку чи висушування білизни), вхідний хол (2,4м2), санвузол-душова (4,2м2), кухня (8,4м2) з кладовою (1,8м2), вітальня 20,6м2 та другий рівень, (спальня, 12,3м2). Встановлюємо камін й повністю відчуваємо переваги еко-життя.

    Однокімнатне житло завжди було найбільш затребуваним на ринку, однак доступне лише в форматі багатоквартирної міської забудови (так званих бетонно-цегляних ‘вуликів-мурашників’ з усіма незручностями та обмеженнями). Ми своє здорово-ощадне житло сформували на приміській ділянці від 8,2сот в закритому житловому міні-комплексі тільки на 8 сімей.

       Клуб,  з  загальним  відпочинковим  майданчиком  та  власними  відгородженими  палісадниками  (з мангалами) перед котеджами-квартирами - це міська компактність, але з приміськими перевагами (спокій, свіже повітря, власний ‘клаптик’ природи, навіть просто посмажити шашлик в будь-який момент на своєму мангалі).

           Здоровий й комфортний мікроклімат проживання, мінімізація ‘комуналки’, основні ‘блага’ життя на природі.

           Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

      Як зробити якісне (‘здорове’ та ощадне) житло доступним – основний вектор серії наших проектів. Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти та попередні матеріали-публікації Ви знайдете на нашому сайті. Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>