Однокімнатні квартири завжди користувалися найбільшим попитом – такий собі ‘зріз’ епох, оскільки, в більшості, є першим або останнім житлом…

     Саме тому наш наступний проект, 5-ий з 12-ти серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла, є спробою розмістити ‘класичну’ 1-кім. квартиру ‘на природі’. Власна тераса (вхід та місце для висушування білизни чи відпочинку), вхідний хол (2,4 м2), санвузол-душова (4,2 м2), кухня (8,4 м2) з кладовою (1,8 м2), кімната площею 20,6 м2 (вітальня, спальня, тощо). При бажанні – встановлюємо камін й отримуємо всі ‘атрибути’ приміського життя.

        А тепер додаємо нашому житлу природності та затишності: розміщуємо його в закритий приміський житловий міні-комплекс на 8 сімей. Отримуємо Клубне житло на ділянці від 8,2 сот, з загальним відпочинковим майданчиком та власними відгородженими палісадниками (з мангалами) перед котеджами-квартирами. Поєднання міської компактності та приміських переваг (спокій, свіже повітря, власний ‘клаптик природи’, навіть просто посмажити шашлик в будь-який момент на своєму мангалі).

           Здоровий й комфортний мікроклімат проживання, мінімізація ‘комуналки’, основні ‘блага’ життя на природі.

           Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

      Як зробити якісне (‘здорове’ та ощадне) житло доступним – основний вектор серії наших проектів. Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти та попередні матеріали-публікації Ви знайдете на нашому сайті. Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>