Четвертий проект (з дванадцяти) серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла - житловий міні-комплекс на 10 сімей.

      Дворівневі  котеджі-квартири  по  44,4м2  в  закритому  Клубі  на  ділянці від 7,6сот з двома внутрішніми загальними відпочинковими майданчиками та власними відгородженими палісадниками з мангалами перед котеджами-квартирами.

         Тепер відчуття близькості природи та затишку доступне і для таких компактних площ.

      Те, як якісне (‘здорове’ та ощадне) житло зробити доступним – основний вектор серії наших проектів. Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти, а також попередні матеріали-публікації Ви знайдете на нашому сайті (посилання в кінці).

        Специфічність дизайну, практична раціональність та додаткові аспекти ощадності.

        ‘Individ-А’ – проект дворівневого житла площею 44,4м2. Власна тераса (вхід та місце для висушування білизни чи відпочинку), вхідний хол (2,1м2), санвузол-душова (3,0м2), кімната площею 24,7м2 (вітальня, кухня, столова, тощо) та антресоль (другий рівень – спальня) площею 14,6м2.

     Використання системи внутрішньої ‘антресолі’ дає суттєвий ефект ощадності, причому як на етапі самого будівництва (отримання житла – бюджет), так і в процесі подальшої експлуатації (обслуговування – ‘комуналка’).

      При площі типової міської 1-кім. квартири завдяки дворівневості ми отримали дві ‘зони’ (спальню та умовно відпочинково-кухонно-гостьову) з чітким розмежуванням.

      Ще ‘додати’ камін (за бажанням, адже технічна можливість є) – і отримуємо ‘здорове’ житло, з мінімальною ‘комуналкою’ та всіма атрибутами приміського проживання (які, наразі, подаються ‘в комплекті’ для житла з площею більшою в рази – і відповідною ціною, тобто без аспекту широкої доступності).

        Оптимальний варіант для першого житла, молодих чи сімей похилого віку, поодиноких людей, студентів, тощо.

      Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

      Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’ нашого сайту:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>