Як зробити якісне (‘здорове’ та ощадне) житло доступним є основним вектором серії наших проектів. Суть даної тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти, попередні матеріали-публікації Ви знайдете на нашому сайті (посилання в кінці статті).

     Сьогодні презентуємо житловий міні-комплекс на 10 сімей – це третій проект ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла з дванадцяти.

     Закритий Клуб на ділянці від 7,6сот з двома внутрішніми загальними відпочинковими майданчиками та власними відгородженими палісадниками з мангалами перед котеджами-квартирами – все що потрібно для того, щоб відчути радість проживання ‘на природі’.

    Японська практичність та європейський раціоналізм – житло без непродуманих надлишків з чітким балансом бажань-можливостей.

    ‘Individ’ – проект житла площею 29,8 м2. Власна тераса (вхід та місце для висушування білизни чи відпочинку), вхідний хол (2,1 м2), санвузол-душова (3,0 м2), кімната площею 24,7 м2 (вітальня, кухня, столова, тощо).

    Ще ‘додати’ камін (за бажанням, оскільки технічна можливість є) – і отримуємо ‘здорове’ житло, з мінімальною ‘комуналкою’ та всіма атрибутами приміського проживання (які, наразі, подаються ‘в комплекті’ для житла з площею більшою в рази (і відповідною ціною), тобто без аспекту широкої доступності).

   Це наші ‘тридцять квадратів’, а Ви вже самі порівняйте з класичними ‘малосімейками-кавалерками’ чи ‘панельками’ аналогічної площі шумної й забрудненої міської забудови. Раціональний підхід до планування дає можливість отримати багатофункціональне житло навіть на такій площі.

     Оптимальний варіант для першого житла, молодих чи сімей похилого віку, поодиноких людей, студентів, тощо.

    Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

    Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’ нашого сайту:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>