Продовжуємо свою серію проектів (​​сьогодні - другий з дванадцяти) ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла​, та розповімо Вам про те,​ як якісне житло зробити доступним. Суть даної програми (Клубн​ого​ будівництв​а​ житлових міні-комплексів), аспект забезпечення екологічності (здорового мікроклімату проживання в розрізі 9-ти параметрів) та РЕСУРСОощадності-ефективності-незалежності житла​,​ при умові його доступності​, відображені в 17-ти конструктивних моментах ​вказаного помешкання ми подали в попередніх публікаціях (посилання на них в кінці публікації).

     Другий проект – це закритий житловий міні-комплекс на ділянці від 8,5 сот, що складається з 12-ти зблокованих котеджів-квартир площею по 36,6 м2 кожен. Цей проект є видозміною попереднього, найбільш доступного варіанту, з нашої серії. Ми вирішили, за мінімальних додаткових вкладень, дещо додати комфорту та функціональності попередньому проекту. Трохи піднявши дах ми отримали можливість монтажу внутрішньої антресолі, в результаті - маємо додаткові 11,7 м2 мансардного приміщення для спальної зони (умовно ‘другий рівень’). Як і в попередньому варіанті учасники Клубу матимуть достатні блага для проживання за містом, оскільки в кожного буде власний палісадник перед житлом, мангал (система виводу високих димарів не створюватиме дискомфорт іншим мешканцям) та, в комплексі, 4 загальні відпочинкові зони (спортивна, дитяча, сад, квітник, тощо).

    Кожна квартира-котедж має свою терасу (вхід та місце для висушування білизни чи відпочинку), вхідний хол (2,1 м2), санвузол-душову (2,7 м2), кімнату площею 20,1 м2 (вітальня, кухня, столова, тощо) та антресоль (другий рівень – спальня) площею 11,7 м2. Раціональний підхід до планування дає можливість отримати багатофункціональне житло на такій оптимальній площі. Мінімальні комунальні платежі (які ще можна оптимізувати встановленням каміну, як резервного джерела енергії, що обігріватиме все помешкання), здоровий мікроклімат проживання, близькість до природи та макcимальна доступність житла. Це оптимальний варіант для першого житла, молодих чи сімей похилого віку, поодиноких людей, студентів, тощо.

    Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

    Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’ нашого сайту:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>