12-ий (заключний) проект серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла. Чистий ‘європеєць’ – плоский експлуатований дах (в кожного свої 80м2), де можна трав’яним газоном, садом, квітниками, тощо, по-європейськи, ‘повернути’ природі площу, використану під будинок. В самому житлі містка вітальня-кухня площею 30,1м2, відокремлена спальня на 12,8м2 та дитяча на 18,3м2, компактний санвузол з душовою площею 5,4м2 та місткий хол - 2,7м2, плюс на вибір площа 1,8 м2 – кладова чи ще один санвузол. Ну і, звісно, – камін (за бажанням).

       До власного палісадника перед будинком додається релакс-зона на даху. Тепер все залежатиме від Вашої фантазії (дерева, газони, квіти, басейни, фонтани, тощо). Додаткового затишку додає закритість Клубу та невелика кількість учасників (матимете всього 3-ох сусідів.

       Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

    І, обов’язково, жорсткі вимоги до екологічності й комфортності проживання та комплексний підхід щодо РЕСУРСОспоживання (мінімізація платежів). Та основне - якісне (‘здорове’ та ощадне) житло зробити доступним, це і є основним вектором серії наших проектів. Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти, попередні матеріали-публікації знайдете на нашому сайті. Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>