Наш 11-ий проект з 12-ти серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла – дань всім тим, кому в попередніх проектах так бракувало гаражів для власних авто. Додаткового комфорту цьому проекту придає, також, збільшення площ: містка вітальня-кухня площею 30,1 м2, відокремлена спальня - 13,6 м2 та дитяча - 20,6 м2, компактний санвузол з душовою на 5,8 м2 та місткий хол площею 2,7 м2, плюс, на вибір, площа 1,8 м2 під кладову чи ще один санвузол. По бажанню - технічна можливість для встановлення каміну.

      Недарма цей проект названо ‘Maxima’ – до власних палісадників з мангалами, критих терас для сушки білизни чи відпочинку ‘додаємо’ 2 відпочинкові зони та ігровий майданчик над гаражами (по одному для кожного).

       Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

    І, обов’язково, жорсткі вимоги до екологічності й комфортності проживання та комплексний підхід щодо РЕСУРСОспоживання (мінімізація платежів). Та основне - якісне (‘здорове’ та ощадне) житло зробити доступним, це і є основним вектором серії наших проектів. Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти, попередні матеріали-публікації знайдете на нашому сайті. Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>