Наш 10-ий з 12-ти проект серії ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла – варіант для сім’ї з дітьми, для яких потрібні власні кімнати. Затишна вітальня-кухня площею 24,3м2, відокремлені дитячі на 11,1м2 та 15,6м2, спальна зона на другому рівні - 13,0м2, компактний санвузол з душовою - 5,0м2 та місткий хол площею 2,6м2, плюс на вибір площа 1,6м2 – кладова чи ще один санвузол. І звісно – технічна можливість для встановлення каміна.

      Хочеться житла для всієї сім’ї, комфорту заміського проживання ‘на природі’ – тут кожен щось знайде для себе. Власні відгороджені палісадники з мангалами, криті тераси для сушки білизни чи відпочинку - все це пропонує Вам закритий комплекс лише на 4 родини.

       Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

    І, обов’язково, жорсткі вимоги до екологічності й комфортності проживання та комплексний підхід щодо РЕСУРСОспоживання (мінімізація платежів). Та основне - якісне (‘здорове’ та ощадне) житло зробити доступним, це і є основним вектором серії наших проектів. Суть тематики, механізми реалізації, основні технологічні моменти, попередні матеріали-публікації знайдете на нашому сайті. Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>