Розпочинаємо свою серію проектів (​​сьогодні - перший з дванадцяти) ЕОД (Екологічного, Ощадного, Доступного) житла​, та розповімо Вам про те,​ як якісне житло зробити доступним. Суть даної програми (Клубн​ого​ будівництв​а​ житлових міні-комплексів), аспект забезпечення екологічності (здорового мікроклімату проживання в розрізі 9-ти параметрів) та РЕСУРСОощадності-ефективності-незалежності житла​,​ при умові його доступності​, відображені в 17-ти конструктивних моментах ​вказаного помешкання ми подали в попередніх публікаціях (посилання на них в кінці публікації).

     Перший проект – це закритий житловий міні-комплекс на ділянці від 8,5 сот., що складається з 12-ти зблокованих котеджів-квартир площами 24,9 м2. Це найбільш доступний варіант з нашої серії. Та не зважаючи на таку компактну площу, учасники Клубу матимуть достатні блага для проживання за містом, оскільки в кожного буде власний палісадник перед житлом, мангал (система виводу високих димарів нестворюватиме дискомфорт іншим мешканцям) та, в комплексі, 4-ри загальні відпочинкові зони (спортивна, дитяча, сад, квітник, тощо).

    Кожна  квартира-котедж  має свою терасу  (вхід та місце для висушування білизни чи відпочинку),  вхідний хол (2,1 м2), санвузол-душову (2,7 м2) та кімнату площею 20,1 м2 (вітальня, кухня, спальня, столова, тощо). Раціональний підхід до планування дає можливість отримання багатофункціонального житла на такій оптимальній площі. Мінімальні комунальні платежі (які ще можна оптимізувати встановленням каміну, як резервного джерела енергії, що обігріватиме все помешкання), здоровий мікроклімат проживання, близькість до природи та макcимальна доступність житла. Додатково можна використати площу дахового приміщення (кладова, тощо). Оптимальний варіант для першого житла, молодих чи сімей похилого віку, поодиноких людей, студентів, тощо.

    Ще раз коротко нагадаємо про суть ЕОД житла та подамо основні параметри 12-ти типів відповідних Клубів:

    Якщо Ви тільки долучилися до нашої тематики – для Вас подаємо посилання на відповідний інформаційний блок ‘ЕОД житло’ нашого сайту:

КЛУБНЕ БУДІВНИЦТВО ЕОД ЖИТЛА

від теорії до реальних проектів

>