Людство все більше набуває ознак ‘вірусу’ – тотальне ‘пожирання’ всього навколо себе. З таким нещадним РЕСУРСОспоживанням ми скоро споглядатимемо свою планету Земля з космосу (спустошену, знищену й безповоротно ‘вичавлену’). А безпощадне нищення починається в нашій голові та з нашого власного житла.

       Останнім часом тема комунальних платежів є найбільш ‘топовою’ серед населення, через що люди почали задумуватися над ощадним використанням ресурсів (води, електроенергії, тепла (газ, тверде паливо, тощо – для опалення чи підігріву води)) у своєму житлі. Після попередніх консультацій з комплексними фахівцями ми зрозуміли, що тема набагато більш обширна ніж зазвичай подається:

           - необхідно розглядати РЕСУРСО (а не тільки ЕНЕРГО) споживання, причому в розрізі 4-ох факторів його впливу на людину;

             - можна значно заощаджувати ще до початку використання ресурсів (є певні ‘секрети’);

             - європейська культура споживання (в кого ще навчатися ощадності як не в багатих націй);

          - існує аж 4 види ‘руху’ тепла  (про  яку  енергоощадність може йти мова,  якщо  в  нас,  в основному, враховується лише ОДИН);

             - РЕСУРСОаудит Вашого житла, який практично показує всі системні проблеми попереднього пункту;

          - ощадні,  енергозберігаючі,  супер ефективні та ще ряд інших 'новомодних' понять, хоча потрібне просте системне розуміння – ‘формула’ для населення;

           - 'так утеплялися,  що ледь не повбивалися'  (всі процеси взаємопов’язані,  тому потрібно  чітке розуміння впливу будь-яких заходів на здоров’я проживаючих);

            - РЕСУРСОощадність як фундаментальна основа всіх практичних дій (або як людей елементарно ‘розводять’ на значні суми);

            - РЕСУРСОефективність як черговий плановий етап системи заощадження;

         - РЕСУРСОнезалежність  (відновлювальна енергетика) як кінцевий ‘акорд’ спасіння Вас, Вашого гаманця, Вашого навколишнього природного середовища.

       Фахово й комплексно розібратися в цьому всьому та доступно й системно подати найбільш широкому колу людей – це і є наш наступний проект. По аналогії з попереднім реалізованим проектом (аналіз впливу житла на здоров’я та життя людини в цілому), Благодійна Організація ‘Благодійний Фонд Зелені Ініціативи’ має намір розпочати залучення коштів для замовлення комплексного Аналізу даної тематики з подальшим розміщенням отриманої інформації в себе на сайті та власній сторінці в Фейсбуці.

       Таким чином ми хочемо надати максимального розголосу та доступності всіх ‘тонкощів’ теми РЕСУРСОспоживання у Ваших домівках. Тож вникайте, розповсюджуйте, аналізуйте та продукуйте практичні зміни, оскільки без Вас досягти необхідних кардинальних зрушень буде НЕможливо.

>