Нищення Природи (бездумне надмірне енергоспоживання призводить до різкого погіршення екології), постійний ріст хронічних захворювань, 'непідйомні' комунальні платежі (або відсутність можливості мати своє житло)... Біда полягає в тому, що це все комплексний та взаємопов'язаний результат чинників. Що ж тоді може зробити УКРАЇНЕЦЬ (тим більше один) в цій ситуації?

      'Мій Дім - моя Фортеця'! До чого це? Давайте по порядку:

        (1) наші Домівки (житло, приміщення роботи, навчання, тощо) є жахливо енергозатратними (застарілі технології будівництва, відсутність культури споживання) - а це екологія, залежність країни та зубожіння населення;

        (2) наші Домівки не забезпечують основні фізіологічні потреби проживання людини та становлять реальну загрозу здоров'ю та життю (бо будуються 'для продажу' з низькоякісних матеріалів без розуміння та врахування самої суті житла) - от і причина постійних незрозумілих хронічних захворювань (плюс вплив знищеної нами природи через екологію);

         (3) ми віддаємо свою долю в руки інших коли купуємо, так зване, 'доступне житло' (де критерій доступності це низька ЦІНА, яка досягається банально низькою якістю)... І знову потрапляємо під вплив перших пунктів (надмірного споживання енергії, фінансово виживання, прихованих хворіб, якими ми вбиваємо як своє майбутнє, так і майбутнє своїх нащадків)... Хоча є альтернатива. Ми можемо самі створювати 'здорове' та енергоощадне доступне житло. для цього не потрібно бути будівельником, достатньо лише згуртуватися з однодумцями.

     'Зелений баланс': Людина - Дім - Природа. Це і є наша МІСІЯ. Людина, яка цінує своє здоров’я та знає як забезпечити його в своєму Домі, яка вміє зробити його енергоощадним, енергоефективним, енергонезалежним, яка володіє психологією та культурою раціонального споживання ЗДАТНА стати фінансово успішною, задоволеною життям, зберегти навколишнє середовище (чим істотно зменшить відповідний негативний вплив на себе та відповідально віднесеться до наступних поколінь).

      Збудувавши таке житло та прививши відповідну культуру одному – ми ‘врятуємо’ сім’ю. Навіть підтримавши десятки людей, що вже реально діють/вирішують проблематику на своєму рівні та донісши їх досвід до тисяч тих, які хочуть кращого життя, ми підштовхнемо до змін мільйони (націю).

      Знання - Практична дія - Системність. А це наша МЕТА. Донести до 'думаючих' проблематику та практичні варіанти вирішення (існуючий світовий досвід та українські напрацювання), підтримати 'активних' та стимулювати до рішучих дій 'здатних', чим забезпечити системність кардинальних змін для всіх.

>