(Серія публікацій 'ЕОД програма')

Правдивий ДІМ для людей - основні параметри ЕОД житла

ЕОД житло - нова ‘філософія’ приватного житлового будівництва (погляньте на Схему). Оселя це не просто об’ємно-огороджувальна конструкція з правовим характером власності, це Ваш міні-світ в якому Ви проводите значну частину свого життя. Тому й підхід до нього повинен бути фахово комплексно продуманим – в цьому й відмінність нашої концепції ЕОД житла від ‘класичного’.

В нас є 3 вектори:

(1) Екологічність (забезпечення здорового комфорту проживання);

(2) Ощадність (мінімізація витрат на всіх стадіях – отримання, утримання, обслуговування);

(3) Доступність (як фінансова, так і технологічна – продумане спрощення всіх процесів).

Щоб житло Вам не шкодило (в плані стану здоров’я й життя в цілому), необхідно ще на стадії самої ідеї про власне житло враховувати подані 9 факторів впливу житла (його розміщення) безпосередньо на людину.

Бажаєте заощадити десятки тисяч доларів на всьому періоді власності своїм житлом (отримання – будівництво чи придбання, утримання – щомісячна ‘комуналка’, обслуговування – відсутність постійних ремонтів чи поломок), необхідно його проектувати й будувати в розрізі поданих 3-х напрямів.

Екологічність, ощадність й вартість Вашого житла є жорстко взаємопов’язаними чинниками, тому необхідно комплексно до них підходити. Враховуючи це все, ми бачимо, що ЕОД житло – досить складний технологічний продукт.

Але нашим завданням є зробити його масовим, доступним для широких мас населення України. Необхідно продумано на чомусь заощаджувати, але без втрати суті-якості житла. Для цього й потрібне ‘ЕОД суспільство’ (коло однодумців та фахівців) щоб якісніше опрацювати фінансово-технологічні типові рішення (‘ЕОД технології’) як для Клубного (будівництво приміських житлових міні-комплексів зблокованого житла – найбільш оптимальний варіант здешевлення) так і для індивідуального приватного житлового будівництва.

Навіть елітне дороге житло (‘класичне’) в Україні, наразі, не забезпечує всіх вищеперерахованих необхідних для життя факторів (здоров’я, комфорту, ощадності). Ми ж пропонуємо створювати житло з будь-якими фінансовими можливостями, але з високим ступенем комплексності його якісного функціонування.

Готові приєднатися? Хочете таке житло? Тоді подаємо ‘путівник’ по інформаційній викладці тематики.

>