(Серія публікацій 'ЕОД_аудит')

Комунальні платежі – ЄВРОфішки економії

Суттєве заощадження побутового РЕСУРСОспоживання (чи навпаки - перерозхід) відбувається ще до самого початку цього споживання. Тому європейці ‘вибороли’ своє право на прозоре ринкове РЕСУРСОпостачання та надання відповідних послуг.

Ресурси, відповідні послуги – це просто ТОВАР, і крапка. Тому головним є СПОЖИВАЧ (бо він оплачує), а ПОСТАЧАЛЬНИКИ (ресурсу, послуг) повинні зацікавити його ‘залишати’ свої гроші саме в нього. Держава ж – ‘арбітр’, який слідкує за національними інтересами, захищає права обох сторін та гарантує прозорість їх відносин (контроль за монопольними змовами, тощо). Все ‘ідеально’ ПРОСТО.

Ми вибрали кілька цікавих ‘ЄВРОфішок’, що дозволяють суттєво зменшити щомісячні рахунки:

(1) Ринок РЕСУРСОпостачання та надання відповідних послуг є відкритим. ‘Зловили’ постачальника на неякісному продукті, змові з іншими гравцями ринку, кількісних махінаціях, невмотивованому підвищенні тарифів – споживачі одразу ж перейдуть до інших. Хтось менш ‘жадібний’ (чи більш ефективний) може запропонувати ринку меншу ціну – споживачі зреагують миттєво (бо халяви, типу субсидій, немає – рахують кожну ‘копійку’).

(2) Чим більша ‘відстань’ (по суті, фізично, аспект посередників) від ресурсу до споживача, тим він дорожчий, а значить менш конкурентноспроможний. Тому немає ‘центральних проблем’ (опалення та підігрів води) – оскільки ніхто не хоче переплачувати за кілометри неефективних труб (а найбільш значні тепловтрати - під час транспортування по них). Навіть постачання простої води стараються робити максимально локалізованими (чим більше труб та чим більша відстань - тим більший ризик зменшення якості).

(3) Максимальна автономність – тільки сам споживач обирає коли/чим/як опалювати житло, як і до якої температури підігрівати воду, як користуватися електроенергією (‘нічний’, ’ранковий’, ‘денний’ тарифи, причому для кожного можна обрати іншого, більш вигідного, постачальника). Скільки використав – за стільки й оплатив.

(4) Кількісно-якісний контроль максимально спрощений. Є перестороги щодо РЕСУРСОпостачання – є відповідні незалежні експертні організації які в стислий термін нададуть відповідний висновок. І немає різниці настільки ‘крутий’ постачальник – відповість моментально!

(5) ‘Гроші - товар - гроші’. Система оплати за споживання ресурсів також весь час удосконалюється (задля максимального комфорту споживача та простоти обліку - оплати). Цікавий приклад – в Англії в помешканнях газова установка (котел) з функцією ‘розрахункового електронного порталу’ (як оплата мобільного телефону: вставили відповідну картку, визначили необхідний об’єм газу, зразу списалася відповідна сума й ‘пішов’ газ … немає грошей – газу немає). І ніяких хитро-мудрих схем різного роду авансів, перерахунків, планових розмірів споживання, тощо. Коли потрібно, на ту суму, якою володієте, – отримуєте ПРОДУКТ.

(6) Газ, електроенергія, дрова, тощо – вибір тільки за Вами (при технологічній можливості). Чим і як опалювати житло чи обігрівати воду вирішуєте тільки Ви (аналізуєте, рахуєте, приймаєте рішення). Тому що тут також (хоч і не пряма) конкуренція – захочете, наприклад, з газу перейти на електрику, отримаєте нову знижку від ‘газовиків’ (щоб залишилися) або консультаційно-практичну підтримку від ‘електриків’ (новий клієнт).

(7) ‘Війни’ за споживача – ще одна суттєва стаття заощадження. Це не наші черги в ЖЕКах, хабарі щоб підключили, мережі за свої гроші (а потім ‘дарування’ їх постачальникам, бо не підключать), очікування як на ‘Месію’ відповідних майстрів, тощо. Погано щось зробили, не врахували нові покращення-пропозиції клієнтам від конкурентів, тощо – і у Вас ‘мінус’ по грошових поступленнях (споживачі від Вас пішли).

(8) Допомога в заощадженні. Уявіть собі, НОНСЕНС, вони реально допомагають (консультаційно й технічно) споживачам суттєво зменшувати побутове РЕСУРСОспоживання (тобто менше в них купувати). А все просто – люди вміють рахувати гроші. Тому, якщо на ринку з’являються нові рецепти-розробки, засоби, тощо для такого зменшення споживання  їх одразу ж хочуть застосувати. І Постачальники розуміють, що якщо вони не допоможуть Споживачам це зробити (проста скупість – щоб менше не споживали/купували), то це зроблять їх конкуренти (тоді втратять все).

(9) Раціональний функціоналізм. Звернули увагу на ‘компактність’ їхнього житла чи авто, відсутність ‘презентаційних’ надлишків (простіше – ‘понтів’), вони є ‘першовідкривачами’ нових розробок досягнення ‘просторової компактності’ (меблі, техніка, планування житла – все заради збереження комфортного функціоналу використання-проживання на значно менших об’ємних просторах/площах). А менше житло (чи авто) – менше потрібно витрачати відповідних ресурсів!

(10) Європейська Культура ощадного споживання та Система зонально-часово-сезонного використання. Для різного сезону різна оптимально мінімальна температура, протягом дня, різна потреба в опаленні (коли ‘активна фаза’, коли спимо, або коли нас немає вдома, тощо), те ж стосується й зональності (різні умови для спальні, вітальні, кухні, санвузлів, тощо). Плюс на рівні менталітету – душ замість ванни, бережність використання в усьому, ощадна техніка, тощо. Ніби ‘ДРІБНИЦІ’, але Культура та Система можуть заощаджувати 15-40% від типового споживання. Можливість заощадити майже половину річного фонду на ‘комуналку’ лише шляхом змінення свого ставлення до РЕСУРСОспоживання. Можливо краще ці кошти витратити на ‘нові враження’ (відпочинок, поїздки, речі, подарунки, тощо)?

(11) Відновлювальна енергетика – це вже на рівні ‘національної ідеї’ (представляєте – є в них таке)! Тут, вкладаючи гроші в відповідні системи, люди враховують не тільки фінансовий аспект заощадження, але й, особливо, сутність (збереження довкілля для нащадків, незалежність країни, процвітання нації). І держава тут приймає досить активну участь – як стимулюючи (програми, допомоги, пільги, прямі вкладення, тощо) так і коригуючу (постійне підвищення вимог ощадності щодо як нового так і старого житла, відповідних систем, тощо).

Можемо їм позаздрити, можемо ‘відмахнутися’ (мені без різниці, в мене субсидія/я достатньо заробляю щоб не звертати уваги на рахунки, тощо), можемо нічого й далі не робити очікуючи на когось чи звинувачуючи всіх. А можемо почати реалізовувати це все починаючи з себе та власного житла.

З цією метою й розроблена нами Програма ‘ЕОД житло’. Як збудувати чи модернізувати існуюче, яким повинне бути житло, аспекти ремонту, Екологічність-Ощадність-Доступність. Цікавить – просимо приєднуйтеся!

>