ЕОД технології – ‘прозоре’ будівництво якісного житла

Як вже неодноразово писалося - житло має забезпечувати здоровий і комфортний мікроклімат проживання з ощадно-ефективно-незалежним РЕСУРСОспоживанням (мінімізація ‘комуналки’). Це, деталізовано, ми розкрили в більше ніж 40-ка статтях, в тому числі, в інформаційному блоці ‘Тематична інформація’ на нашому сайті.

Однак, виникло питання - як таке житло зробити масово доступним без втрати його суті-якості. Причому, з дотриманням основних ‘постулатів’: ВИБІР-КОНТРОЛЬ-ГАРАНТІЯ (саме люди обирають все, що стосується їхнього житла, повністю контролюють правильність його будівництва та мають повну гарантію отримання цього житла).

Щоб зробити якісніше доступнішим необхідно продумано на чомусь суттєво заощадити, плюс ‘постулати’ – Клубне будівництво (як система самоорганізації) житлових міні-комплексів зблокованого житла в передмісті. Нами розроблено 12-ть таких Клубів (на 4-6-8-10-12 сімей, площами від 25м2 до 75+м2). Відео-візуалізація, схеми, планування, опис – все це Ви знайдете в підблоці ‘ЕОД клубне’.

Однак виникли питання - як та з чого таке житло (Клуби) будувати, чи є різні варіанти (від ‘дешевшого’ (простішого) до ‘дорожчого’), яка його вартість (бюджети отримання та щомісячного утримання).

Тому ми взяли найбільш доступний сімейний проект №9 ‘Opima’ (3-кімнатний, площею 60,2м2) та його ‘антресольну модернізацію’ проект №10 ‘Optima-A’ (4-кімнатний, площею 73,2м2) щоб спроектувати та повністю їх дослідити (ескізні проекти й креслення, бюджети-вартості отримання-будівництва та утримання-‘комуналки’, технології, матеріали, порівняння, тощо) їх в розрізі виконання по трьох категоріях:

(1) ‘Класичний’ – за аналогом існуючого масового будівництва;

(2) ‘ЕОД-мінімум’ – найбільш дешевший варіант екологічно-ощадного житла, згідно основних параметрів;

(3) ‘ЕОД-оптимальний’ – так, як воно повинно бути (на нашу думку).

Все в підблоці ‘ЕОД аналіз’.

Однак виникло питання – а чому б на основі отриманого аналізу систематизовано не розробити уніфіковані технології (від ‘дешевшого’ ЕОД-мінімум, до ‘дорожчого’ ЕОД-оптимальний), що б дало можливість людям самостійно будувати ЕОД житло (будь-який з 12-ти поданих Клубів чи навіть по індивідуальному проекту). Додатково два вартісно-технологічних варіанти будівництва розширюють ВИБІР для людей (враховуючи їх грошові можливості) та є запорукою його доступної масовості.

Тому, після повного проведення АНАЛІЗУ, в цьому інформаційному підблоці, ми поетапно викладемо всю СИСТЕМАТИЗОВАНУ необхідну інформацію (від закладки фундаменту до вибору всіх інженерних систем).

Тобто все, що буде Вам необхідно, щоб самостійно чи Клубом (з друзями чи родиною) збудувати своє ЕОД (Екологічне/Ощадне/Доступне) житло.

По мірі отримання-розробки відповідної інформації ми будемо розміщувати її для загального доступу на нашому сайті та на Фейсбук сторінці. Далі – все залежить лише від Вас.

ОПИС, КРЕСЛЕННЯ, АНАЛІЗИ, ПОРІВНЯННЯ


ЖИТЛО МАЙБУТНЬОГО

доступно, на прикладі авто

ЗДОРОВЕ ЖИТЛО З МІНІМАЛЬНОЮ КОМУНАЛКОЮ

ЗАМОВЛЯТИ будете?

БУДУЄМО ЖИТЛО ЯК ‘НА ПРОДАЖ’

чи, все-таки, ‘як для себе’?

'ДИХАЮЧІ СТІНИ', ЦВІЛЬ ТА ГРИБОК

будівельні міфи

ЕКОЛОГІЧНЕ, ОЩАДНЕ, ДОСТУПНЕ ЖИТЛО

наші дві ЕОД-технології будівництва

>