Безпечність, здоров’я та комфорт, ощадність житла - основні вимоги-критерії ‘ЕОД ремонту’

Звісно, що найоптимальнішим є варіант, коли житло з самого початку (на стадії розгляду самої ідеї, підбору розміщення, проекту, технологій будівництва, тощо) розробляється за всіма параметрами Екологічності/Ощадності/Доступності. В даному випадку ‘ЕОД ремонт’ буде логічним завершенням поставленої цілі, оскільки навіть якісно збудоване житло можна ‘вбити’ непродуманим ‘класичним’ ремонтом.

Але що робити, якщо Ви вже є власником ‘класичного’ житла (збудованого без системного підходу) – квартири, котеджу чи будинку. В даному випадку є змога ‘витягнути’ Ваше житло до заявлених вимог безпечності, здорового комфорту проживання та ощадності використання за допомогою ‘ЕОД ремонту’.

Кожне житло - це індивідуальна Система взаємопов’язаних чинників, тому й типового варіанту ‘ЕОД ремонту’ не може існувати, бо його оптимальність визначається чітким комплексним підходом для кожного окремо взятого випадку.

Тому в даному інформаційному підблоці ми розміщуватимемо матеріали щодо аспекту дії (специфіки підбору) кожного окремо взятого фактору (матеріали, технології, обладнання, системи, меблі, рослини, тощо) та умов їхнього оптимального поєднання.

ТЕМАТИЧНІ МАТЕРІАЛИ, АНАЛІТИКА, ПОРАДИ


РОБИМО 'ЕОД РЕМОНТ'

або як не стати заручником свого житла

РЕМОНТ ВАШОГО ЖИТЛА

розпочинаємо з БЕЗПЕЧНОСТІ

РЕМОНТ ВАШОГО ЖИТЛА

ЗДОРОВ’Я та КОМФОРТ

РЕМОНТ ВАШОГО ЖИТЛА

фінішні ОЩАДНІСТЬ та ДОСТУПНІСТЬ

РЕМОНТ ВАШОГО ЖИТЛА

РЕЗЮМЕ

>