ЕОД приватне як ‘ВИБІР’ – між ‘тиснявою міста’ та ‘простором’ передмістя

Споконвіку існує питання: "Де краще жити: в місті чи ‘на природі’ (сільській місцевості)"? І кожен сам робить цей вибір опираючись на свою ‘шкалу цінностей’. Ми ж спробуємо знайти ‘золоту середину’ та поставити основні вимоги до житла – здоровий комфорт проживання, ощадно-ефективно-незалежне РЕСУРСОспоживання, масова доступність (як в технологічному так і грошовому плані), соціально-інфраструктурна розвиненість.

Приватне приміське житло ‘на землі’ (без сусідів зверху-знизу, зі своїм, хоча б, власним відгородженим прибудинковим палісадником) з хорошим транспортним сполученням (громадський транспорт та якісний авто доїзд) з центром міста. Та цього недостатньо – повинно бути не тільки ‘зовнішньо-доброзичливе’ середовище (покращена екологія й спокій-комфорт передмістя), а, обов’язково, й саме житло відповідати вищевказаним основним критеріям.

Тематиці ЕОД (Екологічність/Ощадність/Доступність) житла в нас присвячений цілий інформаційний блок на нашому сайті – де в нас є повна розкладка (від самої суті до відповідних технологій). Навіть подано схему збільшення його масової доступності - 12 проектів Клубного житла в підблоці ‘ЕОД клубне’.

Та якщо Ви бажаєте (та, найголовніше, маєте можливість) реалізувати власне ЕОД житло (чітким дотриманням основних параметрів-вимог) індивідуально (на власній відокремленій ділянці за своїм обраним проектом) - можна, скористатись розробленими нами ЕОД технологіями будівництва.

Хочете самостійно збудувати таке житло та поділитися практичним досвідом, знайти однодумців, задати необхідні питання, тощо – саме для Вас даний інформаційний підблок.

По мірі отримання-розробки відповідної інформації (нашої, чи Вами, надісланої нам) ми будемо розміщувати її для загального доступу на нашому сайті та на Фейсбук сторінці. Далі - все залежить лише від Вас.

ТЕМАТИЧНІ СТАТТІ, ПРАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ


УКРАЇНСЬКЕ ЖИТЛО

‘Сповідь’ Забудовника...

ЯКІСНЕ ЖИТЛО?

потрібен ‘ефект доміно’

ПРИВАТНІ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

основні європейські тренди

ПОВНА АВТОНОМНІСТЬ ЖИТЛА

українські реалії

ПОВНА АВТОНОМНІСТЬ ЖИТЛА

українські реалії (продовження)

>