ЕОД для дітей. Як захистити своїх дітей поза межами Вашого житла?

Людина близько 90% свого часу проводить в приміщеннях з їх доволі різним впливом на людину (нейтральний, позитивний чи доволі негативний, навіть небезпечний), причому це залежить від самого приміщення, його наповнення, відповідних інженерних систем, дії навколишнього середовища, самого характеру проживання, тощо.

Як максимізувати всі позитивні моменти та мінімізувати дію-вплив всіх негативних факторів безпосередньо в своєму власному житлі ми вже описали, та що робити поза межами свого дому-‘фортеці’?

В першу чергу це стосується наших дітей. Вони значний час проводять в ‘сторонніх’ приміщеннях (дитячі садки, школи, центри розвитку, спортивні комплекси, тощо), і, враховуючи що в своєму віці вони постійно ростуть, цей вплив закладає багато чого в їхнє подальше життя-здоров’я.

Тема доволі актуальна й наболіла, однак повністю відсутній комплексний підхід до її вирішення. Як забезпечити здоровий та безпечний комфорт перебування наших дітей? Це необхідно розглядати в розрізі трьох аспектів (варіантів й можливостей):

(1) будівництво відповідних закладів нового формату (з комплексним врахуванням всіх необхідних факторів);

(2) повний аудит та подальша модернізація існуючих закладів;

(3) при відсутності можливостей - реалізація всіх заходів в межах окремого класу (групи в садку, тощо).

Ми, звісно, не дамо ‘ідеальних’ й всеохоплюючих варіантів вирішення проблематики, однак певні основні засади спробуємо висвітлити в даному інформаційному підблоці.

ТЕМАТИЧНІ ПУБЛІКАЦІЇ


ДИТИНА В ДИТСАДКУ АБО В ШКОЛІ

основні проблеми та небезпеки

ЗДОРОВ’Я ТА КОМФОРТ ДІТЕЙ В ДИТСАДКУ ТА В ШКОЛІ

будівництво нових закладів якісного формату

РЕКОНСТРУКЦІЯ ДИТСАДКІВ-ШКІЛ

все задля майбутнього наших ДІТЕЙ

НАШІ ДІТИ В ДИТСАДКУ-ШКОЛІ

як вберегти їх хоча б в межах групи-класу?

ДИТСАДКИ, ШКОЛИ, ЦЕНТРИ РОЗВИТКУ

для чи проти дітей

>