ЕКО житло створює перші асоціації з розміщенням в ‘зелених куточках’ та використанням природних матеріалів. Це все лише вдалий маркетинговий хід за допомогою якого тепер значно легше продати котедж в черговому комплексі чи якісь нові матеріали/обладнання/технології ‘універсальної природної дії’…

      А без комплексного підходу до самої суті ‘ЕКО’, навіть в найбільш чистому місці, з найбільш природних матеріалів можна збудувати ‘хворе’ та небезпечне житло!

       Людина – Дім – Природа повинні перебувати в гармонії! Якщо ми й надалі будемо знищувати навколишнє середовище, то про яке тоді ‘ЕКО’-життя може йти мова?

     Тому в першу чергу, ЕКО-житло повинне бути РЕСУРСОощадним-ефективним-незалежним! Зменшуємо споживання - оберігаємо Природу та покращуємо Екологію.

      Необхідно забезпечити здоровий і комфортний мікроклімат проживання! А це жорстке врахування 9-ти факторів впливу будинку на людину!

           Дане відео носить презентаційний характер (щоб окреслити саму СУТЬ проблеми підміни ‘понять’).

       Вдумайтеся,   на  кожному  кроці  ведеться  ‘ЕКО’  будівництво/ ремонти/ монтажі/ тощо,   а  в  Україні щорічне зростання ‘незрозумілих’ хронічних захворювань (який системно замовчується).

         Бажаєте врятувати себе й своїх близьких  -  ‘озброюйтеся’ знаннями!  Для Вас на нашому сайті 10 статей по даній тематиці (в розрізі кожного фактора впливу житла на людину).

>