(Серія публікацій 'ЕОД_аналіз')

Гаражі-комори до проектів №9-10 (для всіх 3-х типів технологій)

Продовжуємо наш ‘ЕОД’ аналіз. Як вже писали раніше – ми вирішили дещо ‘модернізувати’ наші проекти №9-10 (весь опис в інформаційному підблоці ‘ЕОД аналіз’) додавши в ці житлові міні-комплекси споруду з гаражів-комор (по одній для кожного учасника Клубу).

До цих споруд ми не ставимо вимог еко-ощадності, тому для аналізованих проектів № 9-10 (причому для всіх типів технологій: ‘Класичний’, ‘ЕОД-мінімум’ та ‘ЕОД-оптимальний’) буде один типаж цієї будови.

Гаражі та комори відгороджені простою цегляною перегородкою, що дає можливість кожному учаснику Клубу самому обрати їх параметри (площі): 24,0м2 і 8,0м2 АБО 26,0м2 і 6,0м2 відповідно.

Зі сторони вулиці - заїзд (з підйомними воротами), через комору - вихід на закриту територію Комплексу. Ворота з освітлювальними прорізами, віконні прорізи в коморах – для забезпечення природного освітлення.

Щоб продовжити аспект раціональної ощадності, ми спроектували цю будівлі при умові мінімально допустимих параметрів (кути нахилу покрівлі, підбір матеріалів, висоти, тощо), але ні в якому разі не нехтуючи практичністю та комфортністю користування.

Тематику вентилювання приміщень ми свідомо опустили (дали на розсуд кожного), враховуючи можливість різних варіантів. Хтось захоче в гаражі ‘буржуйку’ змонтувати з відповідними виводами в міжгаражних стінах, а комусь достатньо буде простих вентиляційних отворів в стінах.

Для зручності проведення аналізу ми замовили не тільки Ескізний проект, а й поставили умову кількісно-об’ємного прорахунку матеріалів/конструкцій.

Весь пакет проекту (креслень в масштабі - документи в форматі PDF) можна завантажити ТУТ.

Дана публікація є продовженням нашого ‘ЕОД аналізу’, тому можете ‘оновити в пам’яті’ його суть та задачі.

>